Weselny koszyczek ratunkowy dla gości – zbędny gadżet czy pomocna dłoń?

Weselny koszyczek ratunkowy dla gości staje się coraz bardziej popularny na weselach organizowanych na salach. Czy warto w niego zainwestować czas i pieniądze? A jeżeli tak, to co powinno się w nim znajdować?

Weselny koszyczek ratunkowy dla gości to na pewno bardzo miły gest ze strony gospodarzy wieczoru. W końcu różne przypadki chodzą po ludziach, szczególnie podczas dobrej zabawy. Kobietom może zdarzyć się oczko w rajstopie, mężczyznom może pęknąć sznurówka lub guzik może przestać być integralną częścią koszuli. Nie wspominając już o bólu głowy, zgadze czy fryzurze, która zaczyna wymykać się spod kontroli. W takich momentach bardzo często przydaje się to, że Para Młoda lub świadkowie zadbali o to, aby w toaletach lub w innych ustronnych miejscach znajdowały się weselne koszyczki ratunkowe dla gości. Nie ukrywajmy, że żadna z tych sytuacji nie jest przyjemna i nie umila nam wieczoru, a wręcz przeciwnie czasami może spowodować wcześniejsze opuszczenie wesela. Dlatego warto zastanowić się i przeanalizować z własnego doświadczenia co może wydarzyć się na weselu i jak temu jeżeni nie zapobiec, to chociażby zaradzić.

Koszyczek ratunkowy to może nie jest bardzo wymagane rozwiązanie, ale na pewno jest bardzo przydatne w kryzysowych sytuacjach.

Więcej informacji i pomysły na taki koszyczek znajdziesz też w tym tekście: https://rozsadnewesele.pl/weselny-koszyczek-ratunkowy-lista-najwazniejszych-rzeczy/