Drobne ozdoby na salę weselną

Właśnie rozpoczął się najbardziej gorący sezon dla wszystkich par przygotowujących się do ślubu. Czas na ostatnie szlify i finiszowanie z przygotowaniami. Z pewnością wiele osób poszukuje teraz drobnych akcentów dekoracyjnych, które upiększą salę weselną. Poniżej kilka pomysłów na to, czym ją przyozdobić.

błękitna winietka z kokardką

Ślubna papeteria

Ślubna papeteria to nie tylko zaproszenia, ale również winietki na stół, zawieszki na alkohol, czy pięknie wydrukowane menu. Winietki ślubne: https://z-milosci.pl/kategoria/winietki oraz inne elementy papiernicze warto utrzymać w tym samym stylu. Dzięki temu będą tworzyły spójną całość. Fantastycznym pomysłem jest to, aby na winietkach przewijał się motyw kwiatowy, który zostanie później powtórzony w drobnych bukiecikach zdobiących stoły.

Balony

Czasami najprostsze pomysły są po prostu najlepsze. Na pewno jednym z nich jest udekorowanie sali weselnej za pomocą balonów. Oczywiście, aby wyglądało to naprawdę pięknie, balony muszą być szczególne. Obecnie nie brakuje firm, które specjalizują się w sprzedaży pięknych balonów na różne okazje. Razem z pomponami z papieru oraz kolorowym konfetti, będą stanowiły niesamowitą oprawę sali weselnej. Z pewnością goście będą zachwyceni, a na sali będzie panować jeszcze bardziej odświętna atmosfera.