Styl boho – co to jest?

Najmodniejszy styl boho króluje wszędzie, gdzie pojawia się temat organizacji ślubu i przyjęcia weselnego. Dekoracje ślubne boho, papeteria ślubna boho, suknie ślubne boho… Tylko co to jest to boho i na czym polega ten styl?

Swoją nazwę styl boho wziął od słowa „bohema”, które oznaczało niezwykle kreatywne i awangardowe środowisko artystyczne – i taki właśnie jest styl boho. Chodzi o to, aby było inaczej, ciekawie, zaskakująco i nieszablonowo. Wyłamanie się z tradycji i sztywnych ram to jest to – boho. Nie ma więc jakiegoś konkretnego określenia, wymogów i zasad, którymi należy się kierować – tutaj chodzi o wolność i swobodę.

zaproszenie boho od marki rozsadnepannymlode

Suknie, czy zaproszenia ślubne boho udekorowane są najczęściej motywami kwiatowymi, ornamentami i wzorami ludowymi. Istnieje pełna dowolność w łączeniu kolorów, wzorów i kształtów. Młodych ograniczają tylko granice ich wyobraźni i pomysłowości. To własnie dlatego wesela zorganizowane w tym stylu są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Z wesela w stylu boho ucieszą się nie tylko nowożeńcy, ale również ich goście. Swoboda i brak sztywnych reguł, których należy przestrzegać tylko sprzyjają dobrej atmosferze i szampańskiej zabawie – a takie własnie powinno być wesele!