Rustykalne zaproszenia ślubne

Styl rustykalny cieszy się ogromną popularnością – nie tylko w życiu codziennym, ale również przy okazji uroczystości zaślubin. Z tego powody na rynku pojawiły się zaproszenia ślubne rustykalne, które oryginalnym designem zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Styl rustykalny na zaproszeniach ślubnych

Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym posiadają eleganckie zdobienia w formie motywów kwiatowych, roślinnych, jak również imitujące korę drzew. Na ich zakup decydują się nie tylko osoby zainteresowane tym konkretnym stylem – rustykalne zaproszenia podbijają serca nowożeńców, którzy cenią po prostu oryginalny design i chcą, by wręczone gościom wydruki stanowiły wspaniałą, jedyną w swoim rodzaju pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

rustykalne zaproszenie ślubne

źródło: rozsadnepannymlode.pl

Hand made

Rustykalne zaproszenia ślubne często wykonane są ręcznie – przez samych nowożeńców lub też na ich zamówienie (wówczas wykonywane są przez osoby zajmujące się wytwórstwem tego typu kartek okolicznościowych). Do ich produkcji używa się ekologicznych materiałów – na przykład szary papier albo naturalne liście. Niejednokrotnie ozdobnikiem jest kora brzozowa lub suszone, naturalne kwiaty. Tego typu zaproszenie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom ceniącym ekologię.