Jak dopasować zaproszenia ślubne do charakteru przyjęcia?

Wybierając zaproszenia na ślub, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Oprócz jakości wykonania, liczy się przede wszystkim estetyka. Idealnie wybrane zaproszenia powinny pasować stylistycznie do charakteru przyjęcia. Jakie kartki pasowały będą do ceremonii w jakim stylu?

przykład zaproszenia ślubnego w koronkę

Estetyka przyjęcia i wybór zaproszeń ślubnych

Jeśli ślub ma być wymarzonym, dopracowanym w najmniejszym detalu wydarzeniem, trzeba zadbać o to, by wszystkie dekoracje tworzyły spójną całość. Trzeba zadbać nie tylko o dopasowanie bukietu panny młodej i kwiatów na sali, ale również o zaproszenia. Te powinny być niejako wstępem do ceremonii – przepowiadać jej charakter, wprowadzać w wyjątkowy klimat. Do ślubu w stylu romantycznym idealnie będą więc pasowały zaproszenia ślubne z koronką, to tego w stylu retro – polne kwiaty, do ślubu we współczesnej estetyce – nowoczesne, geometryczne zdobienia.

Gdzie kupić idealne zaproszenia na ślub?

Zaproszenia na ślub można kupić lub wykonać na zamówienie. Warto przejrzeć oferty różnych producentów. Jednym parom przypadną do gustu np. gotowe zaproszenia ślubne z koronką, inne wolały będą wprowadzić zmiany do projektu i wykonać kartki na zamówienie. Ręcznie przygotowane zaproszenia będą bardzo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Źródło zdjęcia zaproszenia z tekstu: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/koronkowe/