Magiczne konfetti

Konfetti kojarzy się ze specjalnymi, wyjątkowymi okazjami. Deszcz z płatków róż o wielobarwnych kolorach pasuje idealnie na uroczystość ślubną. Wiele par młodych nie wyobraża sobie wyjścia z kościoła bez wystrzelonych w górę pięknych konfetti. Dlaczego stało ono się tak modne? Odpowiedź poniżej.

Tuba z konfetti ślubnym 

Tuba z konfetti ślubnym, wypuszczone do nieba hodowlane gołębie, wielki i świecący napis „LOVE” oraz wiele innych ciekawych i urokliwych dekoracji to podstawowy element każdego wesela. Wiele par bardzo dużą uwagę poświęca takim drobiazgom, gdyż to one tworzą wyjątkowy klimat tego spektakularnego wydarzenia jakim jest ślub. Tuba z konfetti jak te – https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/strzelajace-konfetti/ najlepiej sprawdza się na zewnątrz, gdy para młoda może być ich zawartością przez zebranych gości. Jest to niezwykle efektowne i doskonale prezentuje się na zdjęciach uwiecznionych przez fotografa.

Różnorodny wybór

Tylko jakie konfetti wybrać? Producenci tego asortymentu z roku na rok prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych wzorów, kształtów i kolorów konfetti. Wiele par wybiera ich kolor wyłącznie do koloru, który przewodzi na całej uroczystości ślubnej. Niektórzy jednak decydują się na prawdziwy misz-masz i wybierają konfetti różnokolorowe i błyszczące. Od kilku sezonów na topie są serduszka, płatki róż, gwiazdki, koła czy tez migoczące kokardki. To wszystko można ze sobą w ciekawy i oryginalny sposób mieszać. Takie konfetti sprawdzi się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz sali (o ile właściciel lokalu wyrazi na to zgodę).